Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar Chevrolet – Camaro Z28

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      bilizbo
      Katılımcı

1998-1999 model uygun fiyatlı camarolar görüyorum sahibinden.com da.
      ǖrneğin:

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=3428748
      http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=3245958

Bu fiyatların üzerine daha ne civar masraf gider. Gerçi muğlak bi soru ama bu arabalarda bizi bekleyen tuzaklar ne olabilir anlamında soruyorum. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşŸlar yardımcı olabilirlerse
      sevinirim. Bu arada bu arabaları ben sürekli görüyorum sahibinden.com da, hiç satılmıyormu bu meretler yoksa alanda hemen satışŸa mı çıkartıyor ???

ebrar36
      Katılımcı

1. bandrol
      2.yüksek servis maliyeti
      3.pahalı modifikasyon

68CmR
      Katılımcı

kimsenin işŸine karışŸmak gibi olmasın ama o kadar camaro veya mustangler türkiyede hiçbir zaman çok tutulmamışŸtır. 1. vergi 2. ve en onemli olanı 2.el alacagınız zaman sonucta bır spor araba oldugu ıcın ne kadar temız olursa olsun yıpranmıs oluyor ve parçaları pahalıı ayrıca bırcogunda elektrık sıstemınde sensorlerınde sık sık sorunlar cıkıor ve tamıratı ya mumkun olmuyor yenılerı cok pahalı eskılerını de tamır edemıyorlar ben kesınlıkle tavsıye etmem carb.lu basıt bır motora sahıp bır arac almak en mantıklısı

XLR-V
      Katılımcı

Evet, ne yazik ki is bilmeyenler araclarini baska yerlerde kurcalatinca kaldi ki elektronik aksesuarli arabalarda hic akla gelmeyecek surprizler olmasi kacinilmaz . Aslinda burada o is bilmeyen usta kadar 3-5 kurus hesabi yapan arac sahiplerinin hic sucu yok mu sanki !
      Sonra ayikla pirincin tasini veya deliye posteki saydirmak lol
      Not- Bu kategoriye bir de yani tutulmayan araclar kismina Trans Am eklemek gerekir bunlar nedense Vette gibi olamamistir hicbir zaman

68CmR
      Katılımcı

Haklisin xlr bende hiçbir zaman anlamamisimdir trans-am lar niye vette ler kadar tuttmadi diye. Oysaki bir ws6 hiç harcanacak bir araç degil ama vettenin cizgileri oldukca abartili butun karoser olarak trans-am larin sadece on tarafi heralde ondan olsa gerek veya bir türk klasigi olarak CORVETTE adi var muhabbeti olabilir

marety34
      Katılımcı

pardon ama ‘ o kadar camaro ve mustang ler turkıyede hıcbır zaman cok tutulmamıstır’ ne demek??umarım bunu 80 ve ozellıkıle 90lı modeller ıcın soyluyorsundur.cunku 60′ 70′ mustang camaro transam ın adı da yeter,olusu de…

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version