Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar türk amerikan

17 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      ulgen
      Katılımcı

arkadaşŸlar forumlarda gördüm bu mahmut cirişŸ in resimlerini bulamadım nerede acaba??

piyu
      Anahtar yönetici

reklamını yapmak istemediğimden fotoları kapattım… zaten suanda 3 yıl onceki foto oldular… ayrıca surekli burası neresi mailleri geliyordu…

yer mugla-ortaca’dır…

the_judge
      Katılımcı

googledan mahmut çirişŸ diye arattım direk burası cıkıyo:D

Anonim
      Ziyaretçi

slm ben ali amerikadan yazıyorum su an size, arkadaslar simdi benim 73 model PONTIAC GTO’m var.Fakat arabayı lowrider a cevirmek istiyorum ama arkadaslarim yakismayacagini soyluyor ve motora hasar verecegini soyluyorlar sizce napmaliyim simdiden tessekkurler

piyu
      Anahtar yönetici
      şŸe_judge wrote:
      googledan mahmut çirişŸ diye arattım direk burası cıkıyo:D

arama motorlarının indexlemesinde bazı özellikler öncelikli oluyor, başŸka sitelerde de aynı isim geçse de gene de ilk çıkabiliriz…

piyu
      Anahtar yönetici
      mullins wrote:
      slm ben ali amerikadan yazıyorum su an size, arkadaslar simdi benim 73 model PONTIAC GTO’m var.Fakat arabayı lowrider a cevirmek istiyorum ama arkadaslarim yakismayacagini soyluyor ve motora hasar verecegini soyluyorlar sizce napmaliyim simdiden tessekkurler

88.224.238.134 nolu IP adresinden mesaj gönderiyorsunuz ve Türk Telekom’a ait…

Forum’larımızda hertürlü mesaja açığız fakat dalga geçme amaçlı yazılara hoşŸ bakmıyoruz… Hata yaptığınızı düşŸünüyorsanız lütfen bir daha olmasın, amacımız bilgi paylaşŸmaktır…

Yok eğer bu bilgiler doğrudur derseniz lütfen yeni bir konu altına ve destekleyici detaylarla gönderiniz…

piyu
      Anahtar yönetici

Vay Amerikali ali. GTO yu kim kaybetmiste sen bulup low driver yapacan… Amerikadan yaziyon ha? Helal Sen bence git en yakin nalburdan bir el arabasi al onu low driver a cevir. Motorada hasar vermez arabaya da

Anonim
      Ziyaretçi

ahh be yemediniz:D:D bravo admin! abi doru türkiyedenim amerikan arabarlarına bende merak sardım googledan araşŸtırdım bu siteyi buldum zaten bende daa 16 yaşŸındayım kusura bakmayın bu arada bişŸey daa sorucam türkiyede hiç mercury coogar yok mu???

Anonim
      Ziyaretçi

he bu arada sick guy nickindede belli ama gerçekten de hastasın

XLR-V
      Katılımcı

Ben gecenlerde Mercury Cougar ilani gordum ,sahibinden.com da . Bizim de bir aile dostumuzda o aractan zamaninda varmis . Ilginc olan o araba hem manual hem otomatik olarak ta kullanildigini soylediler

Anonim
      Ziyaretçi

ok çok saol abi

Chevy_Killer_89
      Katılımcı
      XLR-V wrote:
      Ben gecenlerde Mercury Cougar ilani gordum ,sahibinden.com da . Bizim de bir aile dostumuzda o aractan zamaninda varmis . Ilginc olan o araba hem manual hem otomatik olarak ta kullanildigini soylediler

5000 dolarlık mavi cougar sa ilanda ki, bundan 3-4 sene once bizim burdaydı, camaromuzla yan yana duruyorlardı otoparkta.o zamanlar yeni boyanmıstı ve sahibi abime 6 milyara bırakıyordu o zamanlar.ama abimin yanıtı;”o arabayı alan, basına bela alır” olmustu

XLR-V
      Katılımcı
      Chevy_Killer_89 wrote:
      5000 dolarlık mavi cougar sa ilanda ki, bundan 3-4 sene once bizim burdaydı, camaromuzla yan yana duruyorlardı otoparkta.o zamanlar yeni boyanmıstı ve sahibi abime 6 milyara bırakıyordu o zamanlar.ama abimin yanıtı;”o arabayı alan, basına bela alır” olmustu

Evet o araba simdi kontrol ettim baska modellerde gelmis . Aslinda fiyati pahali sayilmaz ama kusursuz bir aracta degil .Bir de hic bir zaman fiyatina bakIp ta aldanmamak ta fayda var ilk bakista cok cazip gibi gelse de .
      Alan satan kisiye hayIrlI olsun diyorum bu noktada ama benim icin hic bir zaman tek kapi yaramaz

piyu
      Anahtar yönetici
      mullins wrote:
      ahh be yemediniz:D:D bravo admin! abi doru türkiyedenim amerikan arabarlarına bende merak sardım googledan araşŸtırdım bu siteyi buldum zaten bende daa 16 yaşŸındayım kusura bakmayın bu arada bişŸey daa sorucam türkiyede hiç mercury coogar yok mu???

sorun degil, yasında kucuk, hata yapılır tabi.

TR’de cougar var. Antalya’da yeşŸil, ıstanbul’da kırmızı, sarı ve beyaz’ı biliyorum, bunların dısında da kesin vardır.

Cok begendigim karizma bir Amerikan’dır.

Hem düz hem otomatik derken shifter oldugundan mı bahsediliyor acaba? ama özünde sanzıman otomatiktir.

Anonim
      Ziyaretçi

warmışŸ demek çünkü ben amerikada üretildi ve sadece amerikada kullanılıyor dışŸ ülkelere gitmiyor diye duydum ama hakikaten çok karizma araç… bide gizli farları süper

atila
      Katılımcı

Ankarada benim bildiğim iki tane cougar var ki biri 68 model- petrol yeşŸili-ve çok iyi durumda görünüyor idi, diğeri ise yıllardır Anıttepe’de park halinde gördüğüm (galiba) 74 model- bej- Bu arada bir iki hafta önce ŞaşŸmaz Oto sanayiye giderken karşŸımdan jilet gibi kırmızı bir 69 Camaro Convertible geliyordu ki ona bakayım derken kaza yapacaktım 😯

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

anıttepede galeri de mavi vardı bitane , subayevlerinde galeride kırmızı vardı ama istanbula satılmıtı sanırım bide siyah vardı ama emin değilim sanırım o 442 idi ford deeldi iyi hatırlayamadım

impala60
      Katılımcı

bende 1960 model 4 kapı direksiz impala hastasıyım ama satıldığını hiç göremedin birçok sitede aramama rağmen bu amerikandan yokmu türkiyede

17 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version