Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar izmir -camaro -yardım

• Bu konu 22 yanıt içerir, 13 izleyen vardır ve en son 17 yıl 8 ay önce piyu tarafından güncellenmiştir.
22 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      apisto
      Katılımcı

ǖncelikle siteye ve katkısı olan herkese teşŸekkür ederim.

Konuya gelince ben de bu hastalığa kapıldım ve 70s bir Camaro almak istiyorum. Alıp hemen kullanabileceğim ama bazı ayrıntılarını zamanla toparlayabileceğim bir şŸey düşŸünüyorum. Şu an bilgi toplama safhasındayım. Acele etmeden yeterince bilgi toplayarak en az hatayı yakalamaya çalışŸıyorum. Bu konuda izmir veya yakın civarında temas kurabileceğim bir adres verebilirseniz sevinirim.
      Siteye katkı anlamında her türlü eng- tr çeviriyi memnuniyetle yaparım.

Gösterdiğiniz ilgi ve ayırdığınız zaman için şŸimdiden teşŸekkürler.

Saygılar

Alpay TERAZı

haldic
      Katılımcı

Gönlüne Göre bulursun inşŸallah, ben 2gün önce aldım 74 model, bi tane pınar başŸında var ama ben baktıramadım arabayı 12 ytl deniyor ama sahibi 9’a verir bence ama bakmak alete boya istiyor içide iyi değil gibi, Bu arada Menemen’ yolunda menemen’e 7-8 km kala bilmemne marin var yesil bir Kamaro var ama oda dışŸardan bakınca ufak işŸleri var, sana yakın yerde bildiğim 74 ve üstü 2 araç var vaktin varsa ilgilen derim,

Kolay gelsin

apisto
      Katılımcı

Eyvallah Saogolun,

Bakıcaz bakalım dediğiniz yerleri de arastırayım bu hafta sonu olmaz da istanbula gidiyorum fuar için. haftaya geldıgımde daha ciddi arastırmaya baslayacagım. bornova da Mehmet Bey diye birinde 76 model varmışŸ 15 istedi, yuksek gibi gözüktü (tabi arabanın durumuna bakmak lazım) .
      ılginiz için tekrar teşŸekkürler

Pontiac301
      Katılımcı

Selamlar,rakamını yükseltirsen, 20 milyara sana türkiyenin en temiz 74-77 arası 5 camarosundan birini verebilirim arabam istanbulda, mail yoluyla veya msn den ulaşŸabilirsin, arabam 77 Type LT,Jantlarından müzik sisteminden ön takımından boyasına kadar her şŸeyi yepyeni, ve aracımda en ufacık bir dalga yok,ortalama 13 milyara alıp yapmaya kalkarsan o araba zaten sana 24 25 milyarı bulur dahada geçer hatta, kaldıki en basit örnek, minimum boya 3 milyar, kaporta 3-4 milyar,motor 3.5-4 milyar, şŸanzıman 1- 1.5 milyar,elektrik tesisatı 1 milyar,ön takım 1.300 ytl,mekanik kalan aksam yaylar akslar vs,2 milyar, müzik sistemi ben 3 milyar harcadım zevk meselesi, jant lastik ortalama 3 milyar, döşŸeme olayı düzgün yapılırsa 2 milyar ortalama,kapı fitili bagaj lastiği ortalama hepsi 750 dolar, daha bu liste böyle devam edecektir, görünmeyen bir sürü detay ve işŸçilik ücreti ve bu yapılanların düzgün olmama gibi bir riskide var!!! Kolay gelsin

acmecamaro
      Katılımcı

Bende de 25 bin $ a super bi camaro var, modifiyeli+herseyi amerikadan getirilerek toplandi….
      05334139011 den arayabilirsin,
      http://pg.photos.yahoo.com/ph/burak_s_99/album?.dir=a9d6&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

linke tiklarsan resimleri gorebilirsin…

apisto
      Katılımcı

Tekrar Selamlar,

Şimdi arkadaşŸlar ilginiz için teşŸekkürler;ancak sanırım biraz da yanlışŸ anlattım. Benim istediğim aslında öncelikle bilgiydi, yani ızmir civarında amerikan arabaları hakkında bilgi edinebileceğim yerler,kişŸiler vb.idi. bu gün yarın bir amerikan alsam bir sorunla karşŸılastığımda nerden yardım alabilirim(servis, yedek parça vs. vs…) Şu an bir amerikan almayı düşŸünüyorum ancak olası sorunlarda başŸvurabileceğim yerleri bilmeden bu işŸe kesinlikle girişŸmem. yoksa en ufak sorunda arabayı kitleyip bırakmak zorunda kalırım.
      Şimdisorumu tekrarlamak gerekirse ızmir civarında amerikanlarla ilgili bir usta, servis, hurdalık, parçacı vs. var mı?

Saygılarımla,

ALPAY TERAZı

XLR-V
      Katılımcı

Izmir de F&B Otomotiv’in subesi vardi oradan da yardim alabilirsin servis konusunda yada Cem Otomotiv var onlarinda da bilgisi vardir cunku onlarda Amerikan Arabalarini satiyorlar .

ahmet45
      Katılımcı

aydın otomotıv her türlü amerikan markasında yardımcı olurlar.

theunforguven
      Katılımcı

bornova 2. sanayide amerikancı engin var. tanışŸtığım diğer servislere göre daha iyilerdi. bunun dışŸında 2. sanayide antik oto var. izmir adliyesinin hemen yanında da bir yer var. bu anlattığım hiç bir yere arabamı götürmedim. sadece tanışŸmışŸlığım var.antik oto sana bi araba önerir mutlaka “görmedim ama çok temiz bir araba” diyerek. amerikancı enginle gidip muhabbet edebilirsin. sana yardımcı olurlar bilgi vermek adına.
      bornovadaki 15000ytllik camaro eskiden sarı üstü siyah çizgiliydi. şŸimdi siyah üstü sarı çizgili. (yolda görüyorum) temiz duruyor ama fiyat fazla gibi…
      kolay gelsin…

cihat
      Katılımcı

ben izmirde yaşŸıyorum . 4 adet mustangım 1 adet formulam 1 adet de camarom var. izmirde gitmediğim tamirci ve hurdacı kalmadı . tamirciler içinde 2. sanayide amerikancı engin içlerinde en iyi olanıdır. özen usta çok iyi ustadır ama işŸi kendisi yaparsa . tayfun usta iyidir pahalıcıdır.diğerleri arap usta iyidir pahalıcıdır. oto ceylan ali çok lükstür.

berkozler
      Katılımcı

aynı soruyu antalya için sorsam hazıra konmuşŸ gibimi olurum?..istanbuldan taşŸındım ve burda bu işŸleri kim yapar hiç bir fikrim yok lüleyi eskitmeden öğrenebilirsem çok sevaba geçer..

apisto
      Katılımcı

ArkadaşŸlar;

En sonunda bir camaro buldum. Eğer bu araç hakkında bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim.

Verdiğiniz bilgiler için şŸimdiden teşŸekkürler

ışŸte araç

http://www.araba.com/156911.html

piyu
      Anahtar yönetici

5.2lt diye bir motor yok… ya 5.0lt ya da 5.7lt olmalı… ayırca 305hp degil bence o 305ci yani 5.0lt’dir. Beygir gücü de 145hp olmalıdır.

Sarı şŸeritler çok kalın
      burun düzgün, pancurlar düzgün, aynalar düzgün, cantlar kötü

ama bunlar detay, motor, sanzıman, kaporta’ya bakmak lazım… parasına yorum yapamam…

apisto
      Katılımcı

ArkadaşŸlar selam;

Bu gün iki arkadaşŸla beraber arabayı daha yakından ve ayrıntılı inceledim. Şahsi kanaatim arabanın o kadar etmeyeceği, başŸka alternatifler arıyorum şŸu an.

v8ciyiz
      Katılımcı

şŸükür sonunda üye oldum, dışŸardan öööle seyredip duruyodum, apisto bu amerikan arabalarında öncelikli olmak üzere bence ustalıktan ziyade dürüstlük ön planda. bende de v8 amerikan var ve yeni girdim sayılır bu işŸlere, neler duyuyorum. benim ustam çiğli atasanayide arif ustadır , kişŸiliği ve ustalığı ile tavsiye ederim. izmirin tek parça parçacısı 2. sanayide zihni amcadır , elinde olmayan parçalar için dahi size yardımcı olur, msn den de konuşŸabiliriz, izmirdeyseniz tanışŸabiliriz, izmirde de amerikancıları biraraya getirmek istiyoruz.

piyu
      Anahtar yönetici
      v8ciyiz wrote:
      şŸükür sonunda üye oldum, dışŸardan öööle seyredip duruyodum, apisto bu amerikan arabalarında öncelikli olmak üzere bence ustalıktan ziyade dürüstlük ön planda. bende de v8 amerikan var ve yeni girdim sayılır bu işŸlere, neler duyuyorum. benim ustam çiğli atasanayide arif ustadır , kişŸiliği ve ustalığı ile tavsiye ederim. izmirin tek parça parçacısı 2. sanayide zihni amcadır , elinde olmayan parçalar için dahi size yardımcı olur, msn den de konuşŸabiliriz, izmirdeyseniz tanışŸabiliriz, izmirde de amerikancıları biraraya getirmek istiyoruz.

v8ciyiz aramıza hoşŸgeldin…. fikir güzel…Forum’lara ıstanbul, Ankara, ızmir, Antalya gibi illeri ekleyip, aynı ildeki Amerikancıları toparlayabiliriz.

v8ciyiz
      Katılımcı

tek yaşŸayan amerikancıları toplamaya katkınız olursa bu çok iyi olur. çünkü tek başŸına bi insanın böle bişŸi yapması çok zor hem maddi hem işŸbitirme olsun … ilginize teşŸekkürler

mustangdelisi
      Katılımcı

herkese selamlar..cihat bende izmirliyim,,ya mümkünse bi gün mustangleri görmek isterim..bana hurda bi mustang bulma imkanımız varmı yaa

cihat
      Katılımcı

pazar gunku turkuazdaki toplantiya gelebilirsek gorusuruz. tlf 05356908192

v8ciyiz
      Katılımcı

pazar günü 26 kasım saat 13:00 da herkesi bekliyoruz turkuaza. amacımız tanışŸmak

mustangdelisi
      Katılımcı

arkadaşŸlarda turkuazda tam oarak nerde buluşŸuoz onun arkasında bi otopark var ordamı buluşŸçaz?bende gelirim bi aksilik olmassa 05446387935 cihat seni kaydediyorum burdan görünce beni çaldır ok

zorbil
      Katılımcı

Herkese selamlar,
      Ben siteye yeni üye oldum daha önce izliyordum.
      ǜyeler çok samimi geldi bana. Ortak zevkler kişŸileri birbirlerini tanımasa da yakınlaşŸtırıyor.
      Ben daha çok yeniyim. Şimdiye kadar param olmadığı için ilgilensemde bir yere kadar.
      Artık para konusunda daha rahatım ve bu ilgimi güzel bir başŸlangıç Amerikanı ile hayata geçirmek istiyorum.
      Sizlerin de pekçok kez söylediğiniz gibi aceleci davranmak istemiyorum.
      Gönlümde yatan aslan 74 Camaro z28 . Ersözlü de bazı ilanlar var.
      Nasıl güvenilir midir Ersözlü?
      Camaro için yardımlarınızı bekliyorum.
      Bu arada ben de kadın doğum doktoruyum. Sizin de merak ettikleriniz olabilir.
      Herkese selamlarımı sunuyorum….

piyu
      Anahtar yönetici

selamlar,

Mesajda herhangi bir sorun yok ama yanlıs konu altında. Bu mesajı yeni bir mesaj olarak gönderebilirseniz çok daha iyi olur. Burada kaybolup gidecektir.

Aramıza hoşŸgeldiniz…

Ersözlü ile ben yorum yapmıyım

Arabaya ısınıyorsanız ve istenilen para size uygun ise kimden aldığınızı unutun…

22 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version