Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) kiralık cadillac 64 convertable,chevrolet 59 impala

14 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      cadillac64
      Katılımcı

Dugun ve ozel gunlerinizde gunumuzun modernligi icinde nostalji yasamak isteyenlere 1964 cadillac deville cabrio,1959 chevrolet impala hizmetinizdedir .(isteyenlere resimlerde gönderilir). 05555626865

68CmR
      Katılımcı

Araçların fotolarını yolluyabilirsen çok güzel olur şŸehiri de belirtirsen sevinirim

cadillac64
      Katılımcı

Araçlar ıstanbuldadır…

the_judge
      Katılımcı

ımpalaya bayıldım!Saati ne kadar :D

Erman
      Katılımcı

Şoförlü ve şŸoförsüz kiralanabiliyor mu?

cadillac64
      Katılımcı
      erman wrote:
      Şoförlü ve şŸoförsüz kiralanabiliyor mu?

Şoförlü tabiki….

exxizgrf
      Katılımcı

şŸöferliyse bana yaramaz şŸöfersiz olursa belki

HASTA
      Katılımcı

kardeşŸim hiç bir aklı başŸında amerikan sever o arabaları veya arabasını şŸoförsüz kiraya vermez. zannediyorum amerikanınız yok böyle düşŸünmeniz gayet normal.

cihat
      Katılımcı

soforsuz amerikani kiraya vermeyi birakin ben akrabama dahi vermiyorum.

illetyus
      Katılımcı

Bende ne akraba ne baska biri…….

Istemeye cesaret bile edemezler…… 👿

cadillac64
      Katılımcı

Tabiki şŸöforsüz olmaz yani zaten amerikanını seven biri kıyamaz arabasına….

ponti_mania
      Katılımcı

şŸimdiii aracını kiraya veren kişŸi acısından soledikleriniz mantıklıı tamam amaa amerikanı sürmiiceksemm o keyfi alamııcaksam niii kiralıımkii….bi de bu taraftan bakınca kiralamanın mantığıı ne oluo:S:@

the_judge
      Katılımcı
      ponti_mania wrote:
      şŸimdiii aracını kiraya veren kişŸi acısından soledikleriniz mantıklıı tamam amaa amerikanı sürmiiceksemm o keyfi alamııcaksam niii kiralıımkii….bi de bu taraftan bakınca kiralamanın mantığıı ne oluo:S:@

çok haklısın hocam..ama milletede hak veriyorum..

Tümer ARCAN
      Katılımcı

harun ben alırım.düğün için bi arkadaşŸ araba arıyodu oraya 59 lazımmı diye yazmışŸsın.bende altına yazdım bi arkadaşŸta var cart curt konuşŸurum haber veririm diye.şŸimdi resimlere burada bakınca emin oldum o senmişŸsin demek.orti benim gözümde nazar vardır 59 la gezecez bi gün.yoksa gözüm değer.benzine itinayla destek çıkarız. ;) cadillac ta olur. hade pazar görüşŸürüz.

Tümer ARCAN
      Katılımcı

yaw arkadaşŸlar herhalde aliyim geziyim diye kiralamıyo kimse.arkadaşŸlardan biri sormuşŸ kullanmayacaksam mantık ne diye. anlatiyim. evleneceksin mesela ve gelin arabası olarak amerikan istiyosun ama amerikanın yok. napacan?
      tabiki bi amerikan kiralıycan.bunda anlaşŸılmayan bişŸey yok.yoksa tabiki kullanamadığın amerikanı kiralamanın anlamı yok.:) kiraya verilme amacı kullanma zevkini tattırmak için değil zaten.

limuzin kiralamak gibi düşŸün olayı.

14 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.