Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) need for speed – carbon!!!

15 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      the.jackal
      Katılımcı

arkadaşŸlar oyun 1 kasımda çıkıyormuşŸ galiba. eskilerinden farkı ne sizce?
      evet içinde bolca A.A. var…
      benim bildiklerim
      05 ford gt
      06 corvette z06
      70 chevelle ss
      69 charger r/t
      67 gt500
      70 hemi ‘cuda
      06 hemi 300c
      06 mustang gt ve
      67 yada 68 camaro rs-ss

sabırsızlıkla bekliyorum (gerçeğini süremiyoruz bari…..)

ha bide challenger var 70 galiba(bugün öğrendim challenger ın concept i varmışŸ oyunda)

XLR-V
      Katılımcı

Kulaga hos geliyor .Yalniz bir sartim var ben istedigim arabayi hemen alabilmeliyim.(o kadar para verip oyun aliyoruz yahu ) Yok kariyer modu,yok oynadikca para kazan unlock falan yap nedir bu ya butun gun isi gucu birakip oyun mu oynuycaz ? :p
      Ayni sey trackler icin de gecerli . Mesela GT4 muşŸis oyun ama bIktIrIcI hani onlarin cheatleride sInIrlI

the.jackal
      Katılımcı

tamam xlr-v eğer ben oyunu bitirebilirsem save dosyasını sana gönderirim sende uğraşŸmadan bütün kilitler açık şŸekilde devam edersin amerikanın zevkini çıkarırısın

XLR-V
      Katılımcı

Tesekkurler, cok super olur hemde boyle bir oyun cikacagini bilmiyordum .NFS HP 2 de ben butun arabalarin fiyatini $0 a ayarlamistim ha ha ha ha acayip guzeldi .Ama bu dedigim sey PC iversiyonlari icin gecerli

auyilmaz
      Katılımcı

Ben daha hicbir oyununu bitiremedim acikcasi, NFS1’den bu yana oynarim, ama sonuna hic gelemeden biraktim, sadece arada girip drift fantezilerimi gerceklestiriyorum.

Yeni oyunu bitirince, bitirilmis halini buradan sunarsin da, bizim gibiler faydalanir.

the.jackal
      Katılımcı

aslında bende pek bitiremem ama bu oyun için bitirmeye çalışŸıcam en son most wanted ı son yarışŸta sinir olup kaldırmışŸtım pc den

the_judge
      Katılımcı

bunda farklı olarak cete caarabiliyosun.mesela herfin teki seni gecti arıyosun ceteyi telefonla gelip önde gidene blok kuruyolar manyak bisey:D

auyilmaz
      Katılımcı

Peki ben gectigimde onlar cete cagirabiliyor mu? Eger oyleyse ayvayi yedik.

(elenor)Mustang
      Katılımcı

o zaman aywayı hakkaten yeriz siz de mi MUSTANG hayranımısınız?

the_judge
      Katılımcı

onu tam olarak bilmiyorum sanırıım yok ama beni kim gecer onu da bilemiyorum:D bu arada mustang i kim sevmez

hanpower
      Katılımcı

oyun cikti sonunda. bugun aldim cok guzel 69 camaro yla oynamasi cok zevkli 😯

XLR-V
      Katılımcı

Bende NFS Fiber bekliyorum malum NFS Carbon olursa NFS Fiber niye olmasin (Carbon fiber materyalI ile ilgili )
      Bunun disinda NFS’nin ilerki donelerde NFS Steel,NFS Gold Plated,NFS Chrome ,NFS Titanium versiyonlarinida bekliyoruz

the_judge
      Katılımcı

iyi yauw ps2 yemi pc ye mi ps2 ise alayım…

XLR-V
      Katılımcı

PC oyunlarini PS2 de oynamak icin veya tam tersi bir program yok mu ?
      Bu arada PS 3 te geliyor yakInda hatirlatirim .
      Bu arada, daha once aynI konu acildigi icin bu konu ile onceki birlestirilmistir
      Builgilerinize

the.jackal
      Katılımcı

ps2 oyunları bilgisayarda oynanabiliyor ps2 emülatörü sayesinde.. ama pc oyunlarının ps2 de oynabilineceği hakkında hiçbir bilgim yok
      bu arada bende oyunu iki gün önce aldım camaroyla başŸladım ve biraz kasınca 80000$ a charger ı çaktım charger ım şŸu anda manyak hızlı oldu tam bi ölçüm yapamadım ama 2 sn gibi bi sürede 60 mili geçiyor…
      ama yol tutuşŸu berbat
      sonuç olarak oyun güzel bence

CcRider
      Katılımcı

ben 3 günde bitirdm bende camaroyla başŸladm kadınn charger ı aldm ama son bölümde mecburen 350 z ye geçtim malum karşŸına porshe filan çıkınca mecburen geçtim onlardan hızlıym ama viraj dönemeyince bıraktm

15 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version