Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) 14 Temmuz W.A.S.P. konseri

34 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Angelus
      Katılımcı

Hep beraber oradayız… Cümle cemaat bekleriz..

Tüm zamanların en görkemli frontman’lerinden biri olan Blackie Lawless’ın grubu, Heavy Metal tarihinin gelmişŸ geçmişŸ en büyük topluluklarından biri olan Amerikalı grup W.A.S.P.; 22 yıllık kariyeri dahilinde ilk defa Türkiye’ye geliyor.

W.A.S.P. ile birlikte o gün sahne alacak ve ismi henüz açıklanmamışŸ olan bir büyük grup daha var…

ǜlkemizden ise Taylan Ayık bu organizasyonda ön grup olarak sahne alacak.

Toybox Productions tarafından organize edilecek olan konser 14 Temmuz 2006 tarihinde ıstanbul Maslak’taki Refresh The Venue’de gerçekleşŸecek.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

gidelim gidelim gidelim

ama bi ihtimal o tarihe istifa etmemis olabilirim

Knife-Party
      Katılımcı

Evet bencede bu organizasyonu vakti olanlar kaçırmasın W.A.S.P gerçekten efsanedir..

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

hem efsanedir hem bidaha gelmezler

yarın çacuun baba kimleri dinliyodun sen dedi misal sende söledin sonra bu çocuk konserine gittinmi dicek yok diceksin neden gelmedimi tr ye dicek geldi diceksin neden gitmedin diicek ağlicaksın

auyilmaz
      Katılımcı

“Param yoktu cocuum gidemedik, senin gibi Amerikanimi he deyince toplayamiyorduk.” dersin, lafi gomersin.

Efsane bir gruba benziyorda, ben daha once hic dinlemedim desem kizmazsiniz sanirim…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

ne kızcaz yav bende çok dinlemem zaten

Angelus
      Katılımcı

Blackie Lawless dinlenmez zaten dinletir.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

yav bu sıralar iisi grupları getiriyolar

sanırım yakında acdc motörhead veeeee priest gelcek

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Limp Bizkit ve Red Hot Chili Pappers hiç fena olmaz…

ebrar36
      Katılımcı

40 yaşŸını geçtim ama hala bu müzikten geçemedim……

Conn
      Katılımcı

Geçen yıl Manowar’a gitmeyeniniz var mı?

piyu
      Anahtar yönetici

manowar halen hiç sıkılmadan tüm şŸarkılarını tekrar tekrar dinlediğim ve neredeyse tum sözlerini eksiksiz bildigim bir grup olmasına ragmen konserlerin maalesef hicbirine gitmedim/gidemedim… neden bilemiyorum…

kim ne amaclı dinliyor bilemiyorum ama manowar dinlediğimde yaptığım işŸe inanılmaz konsantre olabiliyorum… ışŸ bittiğinde geçen zamanın nasıl gectigini, bu kadar cok isi bu kadar kısa zamanda nasıl yapabildigime kendi kendime bile şŸaşŸıyorum…

Conn
      Katılımcı

Al benden de o kadar. ılk kez 87’de yaktım balatayı Manowar’la… YakışŸ o yakışŸ. Bu sanırım AA hastalığı gibi bir şŸey. (BroşŸers of true metal, proud and standing tall)

“Şimdiki gençlik” ne dinliyor acaba?

Angelus
      Katılımcı
      Conn wrote:
      Al benden de o kadar. ılk kez 87’de yaktım balatayı Manowar’la… YakışŸ o yakışŸ. Bu sanırım AA hastalığı gibi bir şŸey. (BroşŸers of true metal, proud and standing tall)

“Şimdiki gençlik” ne dinliyor acaba?

Bir Guyana ve Bridge of DeaşŸ yeter… Artar bile ….

auyilmaz
      Katılımcı

Acik soyleyeyim Manowar dinliyorum. Zaten herkes fikrini belirtmis, adamlarda yapiyor yani…

Simdiki genclik acayip seyler dinliyor! Ben eskilerden vazgecemedim, nereden bulur bulur eskileri dinlerim.

Aslinda kendime bir muzik formu mu desem, kalibi mi desem, yani kendimi koyabilecegim bir muzik sekli bulamadim, guzel geleni defalarca dinliyorum.

Tümer ARCAN
      Katılımcı

şŸimdiki gençlik olarak sayılırmıyım bilmem ama 22 yaşŸıma yeni bastım.deep purple, queen, frank sinatra,(nasıl yazıldığını tam bilmiyorum)
      whitney housten, bazen elvis. ama her tür. mesela müzeyyen senar, zeki müren, güsel olan herşŸey.türe bakmam sevdiğimi dinlerim. ama genellemeye pek uygun değilim müzik konusunda. 😉 (şŸimdiki gençlik açısından yani) türk pop ta yeni çıkan yeni olan hemen hemen hiç bi şŸarkıyı dinlemem.çünki gereksiz.(eskici değilim o kadar da ama kalite yüzde 99.9 unda sıfır. king tv sağolsun içine etti türk pop müziğinin neyse şŸu an da child in time dinliyorum sabahın 6 sında. hehehe 😆

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

ben manowar konserine param olmadıı için gidemedim

acmecamaro
      Katılımcı

Ben de hep yaslandigim icin gidemiyorum bu konserlere…
      Bizim zamanimizda orijinal album bile bulunmazdi, plakci kasetci dukkanlari vardi, yeni cikan albumler camda listede yazardi, yada sansliysan metal hammer yada kerrang bulurdun bi yerden, oradan plagi gelmis olanlari bulup plakcidan kaset alip siparis ile kayit ettirirdin, bazen bi hafta beklenirdi kaset icin… sonra 90lik kasetler cikti hele hele tdk basf vs. markalar super karizma yapardi hey gidi gunler

Simdi hersey elimizin altinda ama eski hevesler yok artik, yaslandik…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

acmecamaro gel bi eskilerden kim akldı yapalım bekliyorm konsere işŸten kaçabilirsem ben gitcem kafaya koydum

auyilmaz
      Katılımcı

Kim kalmis eskilerden? Bende geleyim su konsere, kulagimin pasi silinsin… Once hanimefendiden izin koparmak lazim.

acmecamaro’ya hak veriyorum, hersey elimizin altinda ama eski heyecani yakalayamiyoruz artik, bizden gecmis be…

Angelus
      Katılımcı

Birimiz hepimiz hepimiz birimiz için -Dartanyan…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

evet arkadaşŸalar hadi hadi

bakın insanlar yürümekten sıkılır çoğu zaman ama arkadaşŸlarıyla saatlerce yürüyebilirler

acmecamaro
      Katılımcı

way be nasil gaza geldim simdi love machine miydi bu heriflerin guzel bir sarkisi vardi….

auyilmaz
      Katılımcı

TemPest tamamdir, acmecamaro’yu gaza getirdik, bunu basardiysak gerisi kesin gelir! Bu gazla simdi nitro/su karisiminda kullanilacak switchin kac psi degerinde baslamasi gerektiginide bulur!

Hatta hatta usendigi boru bukme, dondurme olayina bile girebilir…

Evet dogru tahmin love machine…

Lady, have you known me,
      The perfect L.O.V.E. Machine?
      There goes (Virgo’s?) my Leo’s rising,
      Venus make me King!
      That chain of broken hearts,
      They all belong to me!
      Magic runs şŸrough my fingers,
      One touch you’ll see!
      ……………

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

arkadaşŸlar geriye benim cumaya izin alıp ucuz ulaşŸım yolu falan bulmam gerek

bide kalacak yer sıkıntım var tabii

auyilmaz
      Katılımcı

Kocaeli’ne gelirim dersen misafirim olursun.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

yav ben istanbula zor gidicem gidersem

hiç biyer bulamazsam arkın ablası var onda kalırım emniyet lojmanları levent teki konser alanına yakınmı?

Angelus
      Katılımcı

Yakın yakın .. 15-20 dk dolmusla maksimum

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

oh oh iyi

ana aklma geldi okadar amerikanınız var dolmuşŸla yolluyosunuz

Angelus
      Katılımcı

Amerikanla 3-5 dk

DeSerT
      Katılımcı

Bizden geçti ayağını geçin bi kere. Bunu derseniz zaten geçmişŸ olsun size. 60 yaşŸınıza geldiğinizde de kollarınızda dövmeleriniz , altınızda amerikanınız , rock konserlerinde sürttüğünüzü görmek dileğiyle…

Angelus
      Katılımcı

Bilet Fiyatları
      90 YTL VIP – SAHNE ǖNǜ (Sınırlı Sayıda)
      50 YTL NORMAL BıLET – Tam
      40 YTL NORMAL BıLET – ǖğrenci (Sınırlı Sayıda)
      Kapı: 55 YTL Normal Bilet

( Aldığım bilgilere göre headliner’i W.A.S.P.’ın TWISTED SISTER (I wanna Rock!!!) veya SEBASTIAN BACH… )

DünyaǢ€™nın en önemli ve saygın Heavy Metal topluluklarından W.A.S.P., sürpriz co-headliner ve öngruplar ile birlikte ilk defa TürkiyeǢ€™de.
      ( http://www.liveinistanbul.com )

1982 yılında kurulan, bugüne kadar 15 albüme imza atan ve dünyaǢ€™nın birçok ülkesinde kapalı gişŸe konserler veren efsane topluluk, Blackie Lawless önderliğinde yoluna devam ediyor.

Vokal ve gitarda Blackie Lawless, solo gitarda Doug Blair, bas gitarda Mike Duda ve davulda Mike DupkeǢ€™den oluşŸan kadro, unutulmaz sahne şŸovları ve klasikleşŸen şŸarkılarıyla Avrupa turnesi kapsamaında bu sefer TürkiyeǢ€™deki hayranlarıyla buluşŸacak.

Grup müzik yaşŸantısı boyunca I Wanna Be Somebody, Blind in Texas, Wild Child ve Animal gibi birçok hite imza attı. Grubun frontmanǢ€™i Blackie LawlessǢ€™ın yarattığı teatral sahne şŸovları grubun en büyük özelliği.

Birçok müzik otoritesi tarafından sahne şŸovu olayını yaratan insan olarak gösterilen Blackie Lawless hala ilk günkü gibi. TürkiyeǢ€™de belki de şŸimdiye kadar hiç yaşŸanmamışŸ bir konser tecrübesi olacak.

Bugüne kadar Monsters Of Rock, Donington gibi kült festivallerde çıkan; Metallica, Iron Maiden, Black SabbaşŸ, Bon Jovi gibi isimlerle aynı sahneyi paylaşŸmışŸ bir isimle aynı atmosferi solumak ve onun hayal dünyasında yolculuğa çıkmak herkes için büyük ve değişŸik bir deneyim olacak.

piyu
      Anahtar yönetici

Sebastian Bach Skid Row’un solist’i dimi???

bak onlarında asmıs 4-5 sarkısı vardır bayılırım…

Angelus
      Katılımcı
      piyu wrote:
      Sebastian Bach Skid Row’un solist’i dimi???

bak onlarında asmıs 4-5 sarkısı vardır bayılırım…

Evet o sebastian bach skid row soliti.. daha önce 2 defa geldi…Bir daha gelecek galiba…

Angelus
      Katılımcı

Konser ertelenmişŸti Blackie’nin rahatsızlığından ötürü… 10 Eylul pazar Maslak venue’de

34 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version