Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) guzel bir duyuru…

21 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      oldsmobile
      Katılımcı

Selamlar,
      Belki biliyorsunuzdur ntv de cumartesileri oglen 12.30 da Celal Pir in sundugu lifestyle otomobil programi var… bu hafta programin sonunda gelecek haftadan itibaren yeni bir bolum acacaklarini soyledi… 76 modelden daha eski olan araclarinizi markasi ne olursa olsun yeniliyoruz dedi…. supriz olacak gibi birseyler dedi… bize basvurmak icin lifestyle programinin e-mail adresini kullanabilirsiniz dedi ancak e-mail i kacirdim… programin herhangibir web sitesi olmadigi icin sanirim ilgilenenler ntv nin genel e-mail adresinede yazarak genel bilgi alabilirler… hani icinizden ilgilenenler olabilir …markasi ne olursa olsun dedi ancak herhalde 76 dan eski zaten etrafta en cok amerikanlar kalmistir istatistik yapsak … arabasini yaptirmak ve tanitmak isteyenler icin guzel hos bir firsat olabilir… sanirim discovery channel ve mtv dekilerden sonra talep geldi onlarada yada boyle bir sey dusunduler… zaten yaparsa ntv yapabilirdi bunu…. dusunsenize show tv veya kanal d nin impala toplamaya calistigini… arabalarin nasil yapilacagi konusudan bir bilgi vermedi…cok yeni bir duyuru bekleyip gorucegiz… yaptirmak istedigi arabasi olanlar bu firsati kacirmasin derim

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

bana acil 67 68 69 tek kapı impala yada öle bişŸiler bulun aliim da bi mail atiiim

birazda acındıriim kendimi yapsınlar arabayı 454 motor 6 ileri şŸanzuman falan koysınlar

Pontiac301
      Katılımcı

dur ben venturayı veriyimde yapılsın mis gibi muscle car, 72 yani,

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

acıyın bana yav arabam bile yok

peki benim gibilere çok rastlanan çok bulunan bi amerikalı hediye ediyomu adamlar

piyu
      Anahtar yönetici

önyargılı davranmışŸ olmayayım ama yapamazlar…

bu geçen sene ilk bana ulaşŸtı, bende böyle bir işŸte yeralmam ama belki şŸu kişŸiler olabilir deyip, isimleri aktardım…ama gene de yapamadılar…

ya da yapsalar da ancak 1 bölüm yaparlar ellerine gözlerine bulaşŸtırırlar… bunun tonla sebebi var, usta, parça, sonuç filan falan….

enfes bir restorasyon yapamayacaklarından bunu sadece makyaj olarak yapacaklardı düşŸünün o bile olmadı…

Angelus
      Katılımcı

DöşŸer oto ne güne duruyor

oldsmobile
      Katılımcı
      piyu wrote:

bu geçen sene ilk bana ulaşŸtı, bende böyle bir işŸte yeralmam ama belki şŸu kişŸiler olabilir deyip, isimleri aktardım…ama gene de yapamadılar…

ya da yapsalar da ancak 1 bölüm yaparlar ellerine gözlerine bulaşŸtırırlar… bunun tonla sebebi var, usta, parça, sonuç filan falan….

enfes bir restorasyon yapamayacaklarından bunu sadece makyaj olarak yapacaklardı düşŸünün o bile olmadı…

selam abi bir acidan soyle dusunmek lazim haklisin ancak bir yerdende bu hadiselerin baslamasi lazim… yani ne guzel olur baska insanlarinda o arabayi tanimasi etmesi amerikanlari hic bilmeyenlerin gormesi… bir acidanda kotu olur amerikanlarin piyasasi artar

doser oto meselesine gelince burdan onlara sesleniyorum kendileri sanirim cok guzel komik abiler sitelerini gezdim ancak artik bir cizgi belirlesinler ya kabare tiyatro yapsinlar yada tamir 😆 cunku gercekten komikler siz taniyorsunuz saniriim yahu saka maka bu amerikancilari temsilen biri kabare tiyatro yapsa doseroto herhalde buna prova yapmadan kapali gise oynar 😆 kendilerine tekrar sesleniyorum bu teklifi dusun doseroto… hani galaksi taksi hesabiiiiiii

Angelus
      Katılımcı

Hay allah ben siteleri oldugunu bilmiyordum. Her gün yeni bir şŸeyler öğreniyoruz şŸu hayat ne acaip

piyu
      Anahtar yönetici

biraz evvel baktım… demekki ne zamandır siteye gelmeme sebepleri buymus…

uyelikten atmak lazım hainleri

Lowrider
      Katılımcı

Selamlar, site daha bitmediği için pek duyurmadık yakında, headers-xpipe montajından. quadrojet ve şŸ350 şŸanzıman toplamaya kadar fotograflı yazılarımız siteye eklenir .

DöşŸeroto kar amaçlı bir garaj olmadığı için hobilerimize hizmet ediyor. ve herkesin ayrıbir işŸi var bu sebeblerle o tip tamir işŸlerine girebileceğimizi sanmıyorum. en azından şŸimdilik. ama çok güzel atarız yani şŸunu yaparız bunu yaparız sonra aylarca bekler sıkılır giderler hehehe.

Teorik bilgi lazımsa Boogeyman’a burger kingden menu ısmarlayan herkese bu bilgilerden yararlanabilir

Angelus
      Katılımcı

He hee heee ben 1 senedir karbüratör bekliyorum.. Remanufactured and Calibrated by DöşŸer OTO

Anonim
      Ziyaretçi

NTV deki programda Pimp My Ride daki gibi bir restarasyon yapabileceklerini aklımın ucundan bile geçiremiyorum inşŸallah olur ama imkansiz adamlar 100 $ lık arabaya 30.000$ lık masraf yapıyor. Ama dünya çapındada reklam yapıyorlar oda ayrı. XZibit inde programın tutulmasında büyük katkısı var. Bizdekindede Tarkan olur Zuhahahahaha

Bluesman
      Katılımcı
      oldsmobile wrote:
      piyu wrote:

selam abi bir acidan soyle dusunmek lazim haklisin ancak bir yerdende bu hadiselerin baslamasi lazim… yani ne guzel olur baska insanlarinda o arabayi tanimasi etmesi amerikanlari hic bilmeyenlerin gormesi… bir acidanda kotu olur amerikanlarin piyasasi artar

doser oto meselesine gelince burdan onlara sesleniyorum kendileri sanirim cok guzel komik abiler sitelerini gezdim ancak artik bir cizgi belirlesinler ya kabare tiyatro yapsinlar yada tamir 😆 cunku gercekten komikler siz taniyorsunuz saniriim yahu saka maka bu amerikancilari temsilen biri kabare tiyatro yapsa doseroto herhalde buna prova yapmadan kapali gise oynar 😆 kendilerine tekrar sesleniyorum bu teklifi dusun doseroto… hani galaksi taksi hesabiiiiiii

ahaha bu teklifi düşŸünebiliriz hakkaten, bu arada ben döşŸer oto nun rezil rüsva tasarımını yapan insanım yorumların için teşŸekkürler ancak söyle bişŸey diyebilirim bi insan tamir yaparken komik olamaz mı ehehe bu işŸin kabare tiyatroyla da alakası yok gerçekten bizi tanısan, sitenin ruh halini daha iyi anlarsın, amerikanaraba.com dışŸındaki diğer amerikan sitelerinin karanlık, aşŸırı iddialı tasarımlarına duruşŸlarına bi protestodur doseroto.com, çünkü bize göre bu bir hobi, bir keyiftir ve asıl amaç kakara kikiri muhabbettir.. Sitede umarım bilginin paylaşŸıldığı bir ortam olucak.. Ama çok istersen bir kısa film çekerim kendi makinalarımla, kabare tadı yakarsın sen seyrederken ehehe
      DöşŸer OTO – ATTIK MI SINIR TANIMAYIZ!!!!
      <
      şŸimdi piyuya cevap veriim, site statik abi, bi forum yada herhangi birşŸey eklenmicek, sitenin tek amacı, şŸanzuman tamirinden stop söküp takmaya kadar araçlarımıza yaptıklarımızı sitede yayınlayarak türk amerikancıların türkçe pratik bilgilere ulaşŸmasını sağlamak… Zaten amerikanaraba.com insanları bir araya getirme misyonunu güzel birşŸekilde bir araya getiriyor..

oldsmobile
      Katılımcı

yok abi surci lisan ettiysek affola zaten kastettiginiz bir misyonda oldugunuzu farkettim ben orada takiliyordum yanlis anlasilma olmussa kusura bakmayin… 😉 yoksa gayet eglenceli olmus ozellikle yukardaki banner daki sarki cigiran cizgi karakterler zaten olayi ozetliyor orasi cok hosuma gitti…. neyse ben daha kendi arabami alacagimda on firin ekmek yiyecegimde boyle bir garaj organizasyonuna dahil olacagimda…. ama az kaldi.. umarim bende kendi aracima sahip olup boyle bir organizasyonda bulunabilirim… sizin organizyonda umarim daha iyi yerlere gelir en guzel ruh amator ruh…(bundada yanlis anlasilma olmasin

Boogeyman
      Katılımcı

Attık mı sınır tanımayız
      Sky is şŸe limit when it comes to bulshit.

Şimdi o şŸarkı söyleyenlerden mavi tulumlu olan benim. ılk gördüğümde hulam bu karakter bana amma benziyor dedim. Nerden buldularsa resmi.

DöşŸer oto adı gibi kakara kikiri bir felsefenin savunucusu. Bluzmen ve lovraydır sağolsunlar benim hayali tasarımımı en azından internet üzerinde gerçek hale getirdiler. Bu Piyu ve tayfası zamanında benim arabalarla dalga geçiyordu ben de gelin kurumsal bir kimlik altında topunuza döşŸiycem dedim. Pek ciddiye alan olmadı ama güzel bir isim ortaya çıktı. DöşŸer Oto böyle ortaya çıktı.

Hepimizin işŸi gücü var, sıkılınca da arabalarımızla uğraşŸıyoruz. Ben biraz abarttım onu da kabul etmeliyim, garaja usta falan sokmuyorum, yapana kadar uğraşŸıyorum. LJalışŸmazsa çalışŸmaz önemli olan öğrenmek. Açıkçası gezmekten çok uğraşŸmasını seviyorum.

ıtina ile döşŸenir.
      DöşŸer Oto

Boogeyman
      Katılımcı

HişŸşŸşŸşŸ acele etme.

Angelus wrote:
      He hee heee ben 1 senedir karbüratör bekliyorum.. Remanufactured and Calibrated by DöşŸer OTO
      acmecamaro
      Katılımcı

Olm ozcaaaaan web siteleri ile ugrascana su arablarini topla da garajda yer acilsin bak bi dahaki sefere kapiya surtmek yerine senin arabana surterim

Boogeyman
      Katılımcı

Hade len

piyu
      Anahtar yönetici
      Bluesman wrote:
      piyuya cevap veriim, site statik abi, bi forum yada herhangi birşŸey eklenmicek, sitenin tek amacı, şŸanzuman tamirinden stop söküp takmaya kadar araçlarımıza yaptıklarımızı sitede yayınlayarak türk amerikancıların türkçe pratik bilgilere ulaşŸmasını sağlamak… Zaten amerikanaraba.com insanları bir araya getirme misyonunu güzel birşŸekilde bir araya getiriyor..

hehehe olay su… gunde 1 saat webe zaman ayırabiliyorsan ve yeni bir site varsa onunla ugrasırsın… 😉

bu arada soldaki adamlar güzel ama özcan’ın ki müşŸişŸ olmuşŸ… neredeyse aynı

Bluesman
      Katılımcı
      piyu wrote:
      Bluesman wrote:
      piyuya cevap veriim, site statik abi, bi forum yada herhangi birşŸey eklenmicek, sitenin tek amacı, şŸanzuman tamirinden stop söküp takmaya kadar araçlarımıza yaptıklarımızı sitede yayınlayarak türk amerikancıların türkçe pratik bilgilere ulaşŸmasını sağlamak… Zaten amerikanaraba.com insanları bir araya getirme misyonunu güzel birşŸekilde bir araya getiriyor..

hehehe olay su… gunde 1 saat webe zaman ayırabiliyorsan ve yeni bir site varsa onunla ugrasırsın… 😉

abi ozcanin karakterinin cift pipetli burger king kolasi ve tulumu cok iyi oldu valla ehehe

Boogeyman
      Katılımcı

heuheuhehhehhhe

piyu wrote:

acmecamaro
      Katılımcı

Hissss Garajimizin ciddiyetine sahip cikalim
      Garaj Nazi si

21 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version