Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) Amerikan ?enlikleri

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Angelus
      Katılımcı

ArkadaşŸlar neden http://www.amerikanaraba.com olarak bir şŸenlik düzenlemiyoruz biliyorsunuz drag mevsimi geçti kışŸ mevsimi geldi diye etkinliklerdemi bitti. Ne diyorsun bu konuda PıYU ??

72camaro
      Katılımcı

ben arabamı kışŸın maalesef çıkarmıyorum.çok katılım olacağŸını sanmam.ama kapalı bir yerde yemek yenip içki içilecek derseniz ben varım.

Angelus
      Katılımcı
      72camaro wrote:
      ben arabamı kışŸın maalesef çıkarmıyorum.çok katılım olacağŸını sanmam.ama kapalı bir yerde yemek yenip içki içilecek derseniz ben varım.

Olabilir aslında bir ocakbaşŸı muhabbeti Taksim olabilir herkes için yakın olacağŸından dolayı.

Anonim
      Ziyaretçi

Yaw eskiden gezme dendiğŸmde eeen eski zamanlarda bile boğŸaza (istinye,tarabya,sarıyer) buralara gidileri eğŸlenilir ,gezilir,yemek yenir vs vs… gelin sahile yahu

Memo
      Katılımcı

Ya beyler Su isi Kasim sonuna birakin da bende gelip tanisabileyim sizlerle

piyu
      Anahtar yönetici

Hakan bana gaz verme yaw….

valla sen bunu yazana kadar hic boyle birsey dusunmedim… bana zor gozukuyor…(farkındaysan olmaz demedim )

Memo sen gel tanısacak cok zaman var… gelirken etraftaki amerikan sahibi arkadas ve tanıdıklarından ufak parcalar getirsene…mesela amblem filan falan gibi… uyelere dagıtma gibi bir projem var…

Memo
      Katılımcı

USA da olsam seve seve getirirdim, ancak ben ordan ayrilali 3 sene oldu. Simdi Sibirya da santiyedeyim burda AA namina bir kac kenwood kamyon gordum hepsi o

Ama Istanbul’a geldikten sonra USA ya bizim biraderi ziyarete gidicem tercihen kendime AA yi aldiktan ki kendime parca getireyim ozaman istediginizi getirmeye calisirim.

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version