Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) 67 – 68 – 69 Mustang Arıyorum

• Bu konu 19 yanıt içerir, 7 izleyen vardır ve en son 19 yıl önce piyu tarafından güncellenmiştir.
19 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      cuncak
      Katılımcı

ArkadaşŸlar 67-68-69 mustang arıyorum. 74 Camaromu yeni sattım arabasızlık öldürecek beni. konu ile ilgili bilgisi olan veya satan varsa mesajlarınızı bekliyorum.
      cüneyt
      cun_cak@yahoo.com

Anonim
      Ziyaretçi

Ne istersen var hangi mustang’den istersen maslak !da isen yada sarıyerde filan bakarız 69 fastback bile var hemde 2 tane 1 tanede 70 fastback var zaten couprler eline sallasan çarpıyor

Pontiac301
      Katılımcı

cüneyt iyiki sattın o camaroyu boşŸwer alan hayrını görsün… 70 Grande var.12 Dolar istiyor… Sarı… ciddi düzgün bir araba…

cuncak
      Katılımcı

teşŸekkür ederim
      bu 70 grande nin resimleri var mı acaba?

Pontiac301
      Katılımcı

internette(orjinal yazı admin tarafından değŸişŸtirilmişŸtir….forumlarda baska site reklamı yapmaya izin yoktur) var…sarı renk…girbi bak eğŸer beğŸenirsen sana numarasını veririm:)

Boogeyman
      Katılımcı

74 Camaroyu satıp Mustang almak mı ?

BaşŸımıza taşŸ yağŸacak

Dünyanın sonu mu geliyor ?

Anonim
      Ziyaretçi

cüneyt e-mailini aldım hallederiz no problem

Pontiac301
      Katılımcı

Kesinlikle boogeyman haklı…Zaten cüneytle konuşŸtum,gm den sonra şŸasesi olmayan arabaya binilmez dedim:) Güzel bir Transam bakıyoruz bulunca çökücez üstüne ))

Atahualpa
      Katılımcı

65 Fastback bulma şŸansımız nedir sizce ?

Anonim
      Ziyaretçi
      Atahualpa wrote:
      65 Fastback bulma şŸansımız nedir sizce ?

KarşŸı tarafda (anadolu yakası) oralarda galerilerin ve sanayinin bide bizim burda sanayinin oarlarda HEYY BENıM 30.000$ PARAM VAR 65 fastback arıyorum dersen şŸansın çoook fazladır

Atahualpa
      Katılımcı

hımsss.. bu şŸekilde alcağŸımız fastback den pek hayır geleceğŸini zannetmiyorum. Gerçekten değŸeceğŸini bilsem 40k ya bile acımam. Ersözlü de var bir tane bakalım ne isteyecekler

Pontiac301
      Katılımcı

30 dolar isterler,ama onun yerine gidip 94-96 camaro alırsın mis gibi binersin o dahada mantıklı….

72camaro
      Katılımcı
      Pontiac301 wrote:
      Kesinlikle boogeyman haklı…Zaten cüneytle konuşŸtum,gm den sonra şŸasesi olmayan arabaya binilmez dedim:) Güzel bir Transam bakıyoruz bulunca çökücez üstüne ))

76 FORMULA 400 ǜM VAR SATILIK.ARABA MASLAKTA KAPALI GARAJDA DURUYOR.BOYASI KAPORTASI YAPILDI.MOTORU ŞANZIMANI YERDE.ıÇı ÇOK ıYı DEÐıL.%80 PARÇASI MEVCUT.BAKIM VE ŞEFKATE ıHTıYACI VAR.FıYAT:4,5 MıLYAR TL.

Atahualpa
      Katılımcı
      Pontiac301 wrote:
      30 dolar isterler,ama onun yerine gidip 94-96 camaro alırsın mis gibi binersin o dahada mantıklı….

Hocam haklısın ama 65 Fastback hafif çaplı saplantı bende o nedenle 94-96 camaro ya binmem

Anonim
      Ziyaretçi
      72camaro wrote:
      Pontiac301 wrote:

76 FORMULA 400 ǜM VAR SATILIK.ARABA MASLAKTA KAPALI GARAJDA DURUYOR.BOYASI KAPORTASI YAPILDI.MOTORU ŞANZIMANI YERDE.ıÇı ÇOK ıYı DEÐıL.%80 PARÇASI MEVCUT.BAKIM VE ŞEFKATE ıHTıYACI VAR.FıYAT:4,5 MıLYAR TL.

ıstemi abi gri olan mı? DışŸarıdan görünüşŸü süper o arabanın bizzat inceledim o fiyata çok iyi.

Pontiac301
      Katılımcı

zevkler ve renkler tartışŸılmaz tabi…ben olaya gündelik binme mantığŸıyla bakıyorum:) garajda bekletme benim aklıma uymuyor…. neyse…

Atahualpa wrote:
      Pontiac301 wrote:

Hocam haklısın ama 65 Fastback hafif çaplı saplantı bende o nedenle 94-96 camaro ya binmem

72camaro
      Katılımcı
      Eleanor68 wrote:
      72camaro wrote:
      Pontiac301 wrote:

ıstemi abi gri olan mı? DışŸarıdan görünüşŸü süper o arabanın bizzat inceledim o fiyata çok iyi.

avt gri olan.durumu çok iyi değŸil ama fiyatı makul.

arilmetin
      Katılımcı

Resimlerini gonderirmisin bide arabanin teknik ozelliklerini ilgilenebilirim arili@hotmail.com tesekkurler …

Anonim
      Ziyaretçi
      72camaro wrote:
      Eleanor68 wrote:
      72camaro wrote:
      Pontiac301 wrote:

avt gri olan.durumu çok iyi değŸil ama fiyatı makul.

ıstemi abi ben ilk katta duran griye bakmışŸım seninki en üst kattaymışŸ abi o arabaya bi bak sen kötüleşŸmeye başŸlamışŸ durumu otoparkçı alsalarda kurtulsak dedi 😯

piyu
      Anahtar yönetici

bide otopark ucreti 920ytl olmus… almazlarsa katlanır diyo

19 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version