9 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      ulusoy
      Katılımcı

satılık plymouşŸ cuda nerden bulabılırım 70-74 arası ve fıyatları genelde ne kadar oluyo bılen varsa bı zahmet cevap beklıyorum

Lowrider
      Katılımcı

hehehe Türkiye’de mi ??

Anonim
      Ziyaretçi

[quote:fa07ef0591=”ulusoy”]satılık plymouşŸ cuda nerden bulabılırım 70-74 arası ve fıyatları genelde ne kadar oluyo bılen varsa bı zahmet cevap beklıyorum[/quote:fa07ef0591] :? Ne yazıkki yok denilebilir ancak bundan 1 ay evvel haytımda ilk defa bir cuda gördüm ve 0 gibi duruyordu boğŸazda çok lüks bir viilanın oto parkındaydı yani uzun lafın kısası çok çok zor bulunur bulunsada kafdan en az 50.000$’ ı gözden çıkarmak gerekir.Geçenler 69 chalenger vardı 90.000$’a o da çok nadir bulunur ama çıkıncada çıkıyor işŸte :)

HOTCAR
      Katılımcı

Ahhhhhh ahhhh arkadaşŸım.
      Kolay gelsin.Bulursan ne olur banada haber et. 😉

hcetin
      Katılımcı

Bursada 64 model ( emin değŸilim ) cabrio bir tane var.Aracın komple yeniden toplanması gerekiyor.Muscle değŸil , 7 milyar civarında bir paraya satılıyordu. Bilgilerinize..

DeSerT
      Katılımcı

Ankarada manhattan bar ın 1 sokak üstünde bi 71 cuda duruyodu bi ara pistol grip 4 ileri trans lı. bir de beyaz 64 vardı satılık. AraşŸtırırsan bulunuyor imkansız değil..

ata recai
      Katılımcı
      DeSerT wrote:
      Ankarada manhattan bar ın 1 sokak üstünde bi 71 cuda duruyodu bi ara pistol grip 4 ileri trans lı. bir de beyaz 64 vardı satılık. AraşŸtırırsan bulunuyor imkansız değil..

o araba zannediyorum rahmetli uğur abinin cudasıydı .. hatta ben bir ara alim dedimm .7.500 $ bıraktı bana fakat ozamanlar fastbackle uğraşŸtığım için almak istemedim ama keşŸke alsaydım

Pontiac301
      Katılımcı

sonradan sarı siyah olan cuda mı yahu;)

DeSerT
      Katılımcı

Ben gördüğümde kırmızı üstüne siyah vinyl tavan vardı..

piyu
      Anahtar yönetici
      mustanggt wrote:
      DeSerT wrote:

o araba zannediyorum rahmetli uğur abinin cudasıydı .. hatta ben bir ara alim dedimm .7.500 $ bıraktı bana fakat ozamanlar fastbackle uğraşŸtığım için almak istemedim ama keşŸke alsaydım

buyuk fırsat kacırmıssın…

(soyleyen ben fii tarihinde 2000usd’ye 64 1/2 cabrio mustang(komple dagılmıstı, yani masraflı), 9000usd’ye saglam modifiye 69 firebird, 15000usd’ye 454 69 corvette gorup almayan, alamayan, uzerinden zaman gectikten sonra surekli dusunen, hatırladıkca kafasını duvarlara vuran ben soyluyorum…yani takma :) )

9 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.